Polyurea zemin kaplama

Polyurea, izosiyanat sertleştirici ve sentetik poliol karışımından meydana gelir ve sprey yöntemi ile uygulanır. Sınırsız uygulama kalınlığı ile birçok yüzeyde kullanılanılır. Aromatik polyurea, Alifatik polyurea ve Polyaspartic polyurea zemin kaplama.

Genelde beton ve çelik zeminlerde korozyona ve aşınmaya karşı koruma sağlayan ve su izolasyonu amacı ile kullanılan polyurea, geleneksel kaplama malzemelerine göre birçok avantaja sahiptir. Alternatif kaplama yöntemlerine göre çok daha ucuz olan polyurea fiyatları, en ekonomik ve en kaliteli zemin kaplamalarına imkân vermektedir. Kullanımı son derece yaygınlaşan polyurea kaplama, çok hızlı sonuç veren, yüksek esneklik ve aşınma direnci olan bir yüzey kaplama yöntemidir. Polyure uygulama şekli taşınabilir ve hava ile çalışan tabancalar yardımı ile olmakta, en gücük alanlardan en geniş alanlara kadar yekpare uygulanarak ek izi bırakmamaktadır. Polyurea kaplama uygulanan alanın çok kısa sürede kullanıma açılması ve kaplamanın dakikalar içinde yapılması iş gücü ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. En ekonomik kaplama fiyatı olan polyurea fiyatı, alternatif kaplamaların önüne hem fiyat hem de özellikleri olarak geçmiş durumdadır.
Neden Polyurea kaplama?
Uygulaması çok kolaydır. En küçük alanlardan en geniş alanlara rahatlıkla uygulanır. Polyurea fiyatları diğer kaplama alternatiflerine göre en hesaplısıdır. Çok hızlı sonuç verir. Polyurea kaplama direnci ve esnekliği mükemmeldir. Yekpare uygulandığından ek izi bırakmaz. Aside dayanıklıdır. Çekme direnci ve yırtılma mukavemeti yüksektir. Bir saat içinde yük mukavemeti gösterir. Her tür sıcaklıkta ve nem ortamında uygulanabilir. Beton ve metal zeminlerde en iyi sonucu verir. Sınırsız uygulama kalınlığı vardır. Son kata istenilen renk ve desende kaplama yapılabilir. İnsan gücü ve teknolojinin mükemmel bir birleşimi olan polyurea, fiyatları ile de en çok tercih edilen kaplamalar arazındadır. En son teknoloji ile üretilmiş olan mükemmel bir yöntemdir. İşçiliği kolay ve hılzı olan polyurea fiyatı ile de yüz güldürmektedir. Teraslardan çatılara, balkondan her tür metal yüzeye rahatlıkla uygulanan sprey kaplama, sarfiyatı ve polyurea fiyatı ile çok ekonomiktir. Dekoratif olarak güzel görüntü sağlama amacı ile akıtma köpük üzerine de uygulanan polyurea, savunma sanayinde ve depreme karşı yapıların güçlendirilmesinde de kullanılmaktadır. Polyurea, fiyatı ve tüm bu özellikleri ile oldukça geniş bir kullanım alanı olan son teknoloji bir kaplama yöntemidir.

Sprey polyurea kullanım avantajları:

 • Tüm yatay ve dikey yüzeylere uygulanır
 • Hızlı kürleme özelliğinden dolayı iş gücü ve zamandan tasarruf sağlar
 • Yekpare uygulandığından uygulanan yüzeyde ek yeri olmaz
 • Mükemmel esneklik ve aşınma dayanımı vardır
 • Ahşaptan betona, çelikten köpük ve plastiğe kadar her yüzeye uygulanır
 • Kimyasallara ve aside karşı dayanıklıdır.

Sprey polyurea kullanım alanları:

 • Çatı ve teras su yalıtımı
 • Mutfak, tuvalet ve banyo izolasyonu
 • Temel ve perde beton su yalıtımı
 • Aşınmaya karşı metal yüzey kaplamaları
 • Prefabrik yapı izolasyonu
 • Her çeşit zemin kaplamaları
MONO TEKNİK

Mono Teknik, 20 yıllık teknik tecrübenin verdiği özgüven ile Sakarya’da kurulmuş, asli uzmanlık alanı Profesyonel Fabrika tedarikçiliği olan bir kuruluştur. Kalite odaklı, kalıcı çözümler sayesinde; müşterilerimizin en az maliyetle ve en kısa sürede, üretim sürecine devamlılık sağlamak temel prensibimizdir.

PROJE - SATIŞ - SERVİS

Sakarya Cad. No: 291 / A

Erenler / SAKARYA

Tel : 0.264 777 14 14
Fax: 0.264 777 14 04

info@monoteknik.com.tr